Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gyári visszaállítás után...

Gyári visszaállítás után semmit nem tudok telepíteni a Galaxy Ace telefonomra. Hogyan lehet kijavítani a hibát?

Figyelt kérdés

A következő hibaüzenet jelentkezik minden alkalommal, amikor telepíteni szeretnék valamit:


"Elemzési hiba. A csomag elemzése során hiba történt".


2016. júl. 27. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Mind szoftveresen, mind hardveresen reménytelenül elavult a telefonod, arra nem nagyon fogsz mai alkalmazásokat telepíteni.
2016. júl. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én ezt megértem, de 2 nappal ezelőtt még mindent használtam probléma nélkül. Azt hiszem instagram telepítésénél akadtak valami problémák és akkor visszaállítottam a gyári beállításokat. Azóta nem lehet rá telepíteni semmit, sőt a Play Áruház sem indul, azt írja ki, hogy a com.android.vending váratlanul leállt. Egyértelmű, hogy azóta áll fenn ez a probléma, mióta resetáltam a telefont. Azelőtt mindig belépett a play aruházba, azóta egyáltalán. Mit lehet még kipróbálni, azon kívül, hogy lecserélem a telefonomat?
2016. júl. 27. 11:39
 3/5 A kérdező kommentje:
Megoldottam, letöltöttem a Play Áruház 4-es verzióját. Az alap túl régi volt, a legújabb túl új. Ezzel viszont működik. Én zseni! :)
2016. júl. 27. 12:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Gratula! :) Hát igen, úgy látszik, a Google nem nagyon gondol már a régi készülékek használóira. :( De a lényeg, hogy megoldottad!
2016. júl. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A googlenek mindig csak annyi mondani valóm van, hogy bekaphatja. Kamu cég. Meg frissíteni sem szabad engedni a rendszert mert máris minden összeomlik. Pont ahogy most jártam :D Kezdhetem elölről az egészet.
2016. júl. 27. 12:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!