Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért Nem bootol a gép (laptop...

Miért Nem bootol a gép (laptop) usb-s külső eszközről? (Részletek alább)

Figyelt kérdés

Van egy Toshiba Satellite C855-1qc tipusú notebook amibe miután behelyeztem az eszközt leálítottam a gépet és az indításnál az F12-vel benavigálom a boot menübe usb bootot kiválasztva a HDD található Win10-re bootol.


A bios-ban a biztonságos bootot kikapcsoltam és amit elméletben át kellene álítani a Boot mode-ot valamiért nem lehet módosítani a többi beállításssal ellentétbe szürke és nem lehet CSM Boot-ra állítani ezt hogyan lehet kiküszöbölni. A boot prioritását is átállítottam usb-re (a gépen win 10 található, Mac OS X El Capitant telepítenék egy Külső USB-s tárolóra, Egy 16Gb-os pendrive-ról lenne telepítve, Minden usb portba lett próbálva 3.0 és 2.0, 3.7-es InSyde Bios)



#BIOS #USB #pendrive #Toshiba #bootolás #laptop #MacOSX ElCapitan #C855-1QC
2016. júl. 16. 19:44
 1/1 Hüse Dominik válasza:
Hát álltalában mikor bekapcsolod nyomogatod az f8-at vagy az f9-et vagy egyszerűen a delete gombot ha a delete gombot nyomogatod és megkeresed a boot menüt ott fel lesz sorolva a HDD az USB a CD/DVD író, olvasó ott a + - jellel tudod őket mozgatni az usbt felviszed legfelülre és f10 menti és kilép a biosból és újra indul majd kifogja írni ezt "press any key for usb boot" vagy valami ilyesmi megnyomsz egy gombot és kész is vagy. semmit nem kell átállítanod
2016. júl. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!