Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Érdem-e Windows10-re frissíteni?

Érdem-e Windows10-re frissíteni?

Figyelt kérdés
Jelenleg W8.1 van és kíváncsi volnék érdemes-e W10-re frissítenem? Mivel július 29-ig ingyenesen lehet még frissíteni. Mik a W10 előnyei hátránya?

2016. júl. 10. 08:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Két hónapja frissítettem, nekem eddig nem volt gondom vele. Ha nem tetszik, legfeljebb visszateszed a 8.1-et.
2016. júl. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

frissíteni egyáltalán nem éri meg, mert az ilyen módon frissített rendszerek olykor elég betegesek.

Viszont a tiszta telepítést azt ajánlom, és így a Win10-et is !

2016. júl. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 P.O.C. ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előzőhöz. A frissítés mindig sok bugot rejt. Én nem csak Win 7/8.1 -ről Win 10 -re való frissítésnél van ez. Ez ilyen, Bármilyen Windowsról bármilyen Windowsra való frissítés. Ezt tapasztalatból mondhatom. Tehát érdemes egyből tiszta telepítéssel felrakni.

Váltani érdemes, hiszen egy 30-40 eFt -os rendszerről maradsz le, ha nem teszed. Ha nem tetszik, visszatérhetsz 8.1 -re 1 hónapig. De így legalább meg lesz a jogod, hogy bármikor felrakhasd a 10 -est, ha a hardverösszetétel közben nem változik közben.

2016. júl. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
hogy előttem is írták, csak annyi hogy tiszta rendszerről, nem letöltött warezolt OS -ről.
2016. júl. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is teljesen jó a win 10 de csak tiszta telepítéssel ajánlom!
2016. júl. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
most a tiszta alatt az értitek ami a boltban veszek meg dvd-n, és nem pedig a window updateról? ha jól értem.
2016. júl. 10. 10:34
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem kell megvenni ha már van egy érvényes Win 7/8 -ad.

MS oldaláról le lehet tölteni és telepítés után a korábbi rendszered kulcsával aktiválhatod.

Annyi hogy ezután MS Fiókhoz lesz kötve, és azzal fogod tudni aktiválni.


A tiszta telepítés alatt azt értjük, hogy nem Windows Update alól, hanem rendes ki írt DVD / Pen -ről indítva végig viszel egy rendszer telepítést.

2016. júl. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

köszi az infot, csak az a baj hogy nemtudom a mostani rendszer aktiváló kulcsát, mert mikor vettem a gépet a windows már fenn volt.

Esetleg hol tudom ez megnézni?

2016. júl. 10. 10:46
 9/12 anonim ***** válasza:

Egy programmal kiolvasható:

[link]

Attól függően, hol - hogyan vetted, lehet nem jogtiszta,

csak Landererrel lett megkerülve a hitelesítés.

Ekkor sajnos nem lehet rendesen frissíteni.

2016. júl. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Megnéztem az Aida-ban ott ezt írja:

termékkulcs: MNGBP- [TRIAL VERSION]


akkor ez most mi????

2016. júl. 10. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!