Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Pendriveról szeretnék bootolni...

Pendriveról szeretnék bootolni jelenleg 32bites a rendszerem, ha felszeretnék bootolni 64bitre sikerülhet?

Figyelt kérdés
Tehát 32bites rendszerem van jelenleg és Pendrivera szeretném rárakni a Windows10-et. Rátudom rakni A windows10 64bites rendszert egy 32 BITESRE?

#gép #pendrive #bootolás #32bit #64bit #.bit #rátudom #pendriveboot #gépújrarakás
2016. jún. 28. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen a processzorod. Ha 32bites akkor csak a 32bites windows megy rá. Ha viszont 64bites akkor mind a kettő verzió rámegy. De a ha a 64bites telepítőt elindítod akkor szol ha nem komtabilis a procid.
2016. jún. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha a géped 64 bites, akkor igen.
2016. jún. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a bootolás fogalmát nézd át mit jelent, mert nem teljesen világos, mit akarsz.


Előszöris, ha 3GB-nál kevesebb RAM-od van nem érdemes 64 biteset telepíteni

32 bites windowst tudtommal nem lehet 64 bitesre frissíteni, csak teljes újratelepítéssel.

Természetesen, ha a processzorod támogatja a 64 bites rendszereket (újabb ~10évesnél) bootolhatsz pendriveról és telepítheted a 64 bites win10-et.

2016. jún. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

most rendeltem memória 4GB DDR3

(azért raktam 32 bitest rá mert ez volt megszokva)

csak látom már h a 64 kéne :/

2016. jún. 28. 13:35
 5/7 A kérdező kommentje:

Tehát ez van

"32 bites windowst tudtommal nem lehet 64 bitesre frissíteni, csak teljes újratelepítéssel."

mert nekem 32bitem van most és pendriveról szeretnék bootolni 64bitre. DE MINDEN MEGVAN HOZZÁ PROCI MEG MINDEN, hogy meglegyen a 64bit

2016. jún. 28. 13:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Annak, hogy bootolni még mindig semmi értelme.
2016. jún. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

És akkor most mi a kérdés?

lemented az adataidat, csinálsz egy bootolható win10 pendrive-ot, format c:, feltelepíted az új windózt, örülsz a fejednek.

(mellesleg rossz kategória)

2016. jún. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!