Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vírusos lenne a gépem, vagy...

Vírusos lenne a gépem, vagy ez mitől van?

Figyelt kérdés

Feltelepítettem egy játékot a gépemre (Call of Juarez - Gunslinger). Viszont elindítani már nem tudom. Először 0xc000007b hibakódot írt ki. Ennek elvileg az lenne a megoldása, hogy DirectX és Visual C++-ot letöltöm és telepítem, ami meg is történt . Most viszont még mindig nem jó, mert állítólag hogy hiányzik a d3dx9_43.dll. De az egész DirectX9-nek elvileg a játékkal együtt fel kellett volna mennie, meg pluszban külön is felraktam többször is, más-más módon, miután töröltem a korábbit. Vírus miatt van?

Nod32 nem talált semmit.



2016. jún. 26. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
keress rá erre a dll-re és töltsd le, majd játék mappájába tedd be.
2016. jún. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megcsináltam, de most megint a 0xc000007b-t írja ki.
2016. jún. 26. 18:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Telepíts egy Direct 3D 11-et!
2016. jún. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindent megpróbáltam, de a probléma még most is fennáll. Ami érdekes, hogy az Among The Sleepet meg a Killing Floort simán meg tudom nyitni, de a Gunslingert meg a Far Cry 3-at sehogy se tudom működére bírni.
2016. júl. 3. 16:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!