Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Steam-nél hogyan működik a...

Steam-nél hogyan működik a vásárlás, ha már meglévő profilom van egy játékhoz?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy egy játékhoz szeretnék egy "pack"-ot venni. A játékot régebben kezdtem, régebben csináltam hozzá account-ot. Mivel ezt a pack-ot csak steam tudom megvenni, ezért az a kérdésem, hogy a régi, játékban készített profilomhoz meg tudom venni steam-en keresztül a pack-ot a régebben készített accountomnak?

2016. jún. 24. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, úgy vásárolni, hogy ajándékként küldöd át egy másik accountra, ha ez a kérdésed lényege. (Mert nem igazán értem a steam acc és játék viszonyát, ahogy felvázoltad)
2016. jún. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tengor ***** válasza:
Igen, meg tudod venni. Aktivált játékot nem tudsz két profil között mozgatni.
2016. jún. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Kicsit érthetőbben leírom, mert nehezen fogalmaztam. Tehát konkrétan a marvel heroes 2016 című játékról lenne szó, amit év elején kezdtem. A hivatalos oldaláról töltöttem le és ott is regisztráltam. A steam accountomat rég használtam, csak azért vettem elő mert láttam ezt a "civil war pack" akciót. A játék nincs egyenlőre hozzá rendelve a steam-os accountomhoz mivel a játék hivatalos oldaláról szedtem és ott is regisztráltam. Nem rég adtam hozzá új email címet a steam accountomhoz, amivel korábban a játékba regisztráltam a hivatalos oldalon és nem a steamen keresztül, tehát most már ugyan az a steam account emailem és a korábban a hivatalos oldalon regisztrál accountom email címe. Remélem így már érthetőbb, tudom, nagyon megcsavarom :S Tehát ezért kérdezem, hogy egy olyan accountra lehet vásárolni ezt a pack-ot, amit korábban a hivatalos oldalon regisztráltam és nem a steamen keresztül és nem azon keresztül játszom.
2016. jún. 24. 10:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha jól értelmezem, akkor nincs ilyen lehetőség, ha eddig egy játékot a hivatalos forráson keresztül játszottad, nem pedig steamen, majd letöltöd steamre is, hogy meglegyen, akkor új karaktert kell kezdened. Nem ezer százalék, én Rift-el voltam így, hogy játszottam egy darabig a Glyph nevű klienssel, majd mikor letöltöttem steamre sehol semmi. Ha te sem láttál ott egy karaktert sem, akkor ez a helyzet.
2016. jún. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tengor ***** válasza:
Az e-mail címeknek semmi köze a dologhoz. Ha a Steam fiókodhoz nincs a játék hozzáadva, akkor első körben ezt kell megcsinálni. Ha ehhez találsz kulcsot a játék oldalán, akkor azt megadva hozzá tudod adni a Steam fiókhoz. Ha nincs ilyen kulcs, akkor kénytelen leszel megvenni Steamen is.
2016. jún. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor most már mindent értek! Nagyon Köszönöm a segítséget!
2016. jún. 24. 11:09
 7/7 A kérdező kommentje:

Közbe kaptam máshonnan is segítséget.

[link]


Ha valakinek hasonló problémája van ezzel kapcsolatban, akkor ezen a linken keresztül meg tudja oldani.

2016. jún. 24. 11:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!