Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen fájlkezelő megy ubuntu...

Milyen fájlkezelő megy ubuntu 8. 04.1 alatt?

Figyelt kérdés

Feltelepítettem a Battlefield 1942 demo változatát és nem tudom letörölni kéri a megerősítést hogy biztosan töröljem le de 0 %-nál megáll és órákig úgy marad!! de nem fagy le.

és hogy mivel tudnám letörölni?


2008. szept. 25. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen jellegű problémám nekem még nem volt, de nincs olyan nagy Linux tapasztalatom.

Hozzáteszem, mindig root jogokkal használom az Ubuntut, root joggal próbáltad letörölni? Lehetséges hogy rootként telepítetted és másik felhasználóval nincs jogod módosítani azokat a fájlokat.


Elnézést kérek ha sötétben tapogatózom, de egy próbát megér.

2008. szept. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az lesz. Indítsad rootként az "uninstallt" (sudo).
2008. szept. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hol találom ezt a root micsodát?
2008. szept. 25. 20:16
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy tedd fel a Krusader nevű totalcommander-klónt. :)
2008. szept. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A root windowsra átfordítva rendszergazda jogokat jelent. A rootnak mindig mindenhez van joga.


A terminalban úgy kaphatsz ubuntu alatt root jogot hogy beírod hogy "sudo bash".

Terminal alatt viszont kicsit lehet bonyolult lesz a fájlkezelés. Letölthetsz midnightcommandert (mc) vagy akár Krusadert is a csomagletöltőn keresztül.

2008. szept. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!