Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Eddig gond nélkül meg tudtam...

Eddig gond nélkül meg tudtam nézni az internetes videókat (pl. a YouTube-on), egy Windows újratelepítés után ez már nem megy. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Eddig ilyen még soha nem fordult elő.

Tegnap újratelepítettem a Windows 10-et. Mindent feltelepítettem amit telepítés vagy újratelepítés után szoktam, mégis a YouTube-on pl. ez fogad:

A képen a felirat: Nincs támogatott formátumú vagy MIME-típusú videó.

[link]


2016. máj. 28. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Fogadni merek, hogy Firefox böngészőt használsz!


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__58..


Próbáld meg telepíteni az Opera böngészőt és ott indítsd el a YouTube videók bármelyikét!

Ha nem jelentkezik a hiba, akkor a Firefox böngészővel van a gond és azt töröld ki!

2016. máj. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne kapkodd el a Firefox böngésző bűnbakká való kinevezését! Nálam Win10 és Firefox (nem csak ez) működik, és működik. Az újratelepítést gondold át, mi csúszhatott el! Más böngészővel persze próbálkozhatsz, de a Firefox-szal is működni fog, ha megtalálod a hibát.


Nekem volt régebben egy olyan jelenségem újratelepítést követően, hogy nem indultak a videók, csak egy zöld vásznat mutatott a lejátszó. Nálam speciel a hardveres gyorsítást kellett kikapcsolni. Csak találgatok, de lehet, hogy újratelepítéskor a telepítő belenyúlhatott, holott senki nem kérte rá.

2016. máj. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sikeresen megoldódott a problémám. A jobbklikkes menüben a preferált video formátum valamiért átállítódott mp4-re. Visszaállítottam webm-re és most már működik.

Köszönöm a segítőkész hozzászólásokat.

2016. máj. 28. 14:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Na, örülünk neki! :)
2016. máj. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!