Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megéri 2016-ban windows 7-et...

Megéri 2016-ban windows 7-et használni? Biztonségi rések stb. vagy hackintosh (tudom hogy hogy kell hackintosh csinálni) vagy inkább windows 10?

Figyelt kérdés
2016. máj. 10. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Szűk 4 évig még foltozzák a réseket Windows 7-ben is.

[link]

2016. máj. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 P.O.C. ***** válasza:
A Windows 7 2020. január 14. -ig lesz támogatva, addig megkapod a biztonsági frissítéseket hozzá. Szóval fölöslegesen parázol.
2016. máj. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De egyébként nem éri meg. Már a Windows 8 is óriási előrelépés
2016. máj. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Dongaben ***** válasza:
Ha hibátlanul működik, nem érdemes váltani. (Egyenlőre...) A Win 10-nek még vannak fura hibái...
2016. máj. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a hackintosh-ról mindenképpen lebeszélnélek. Ha nem maceded van szerintem kár OSX el babrálnod.


Alapvetőleg szerintem ami jól működik azt nem kell bántani. A WIN 10 es váltással még várnék a helyedben, bár asztali gépeknél talán nem olyan drámai a helyzet laptopoknál rengeteg hiba van az alvó állapotból való visszajövetelkor és dokkolásnál is, amit nagyon lassan javítanak.

2016. máj. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 P.O.C. ***** válasza:
Azért én már nem várnék vele olyan sokáig a helyedben, főleg ha legális a Windows 7. Most még Július 29. -éig lehet frissíteni ingyen. ha addig nem teszed, buksz egy 30 000 eft -os oprendszert. Ha nem teszik utána letörölheted, de a lényeg hogy akkor már a hardvered már regisztrálva lesz az MS szerverén, szóval a későbbiekben bármikor visszarakhatod legálisan ha úgy érzed eljött az idő.
2016. máj. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!