Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Realtek HD Audio Driver-el...

Realtek HD Audio Driver-el problémám van. Vissza lehet állítani a gyári Realteket?

Figyelt kérdés
Win 8.1-es notebookom van. Egyszer az ajánlott frissítések közül kaptam egy lehetőséget a fent nevezett Realtek letöltésére a HP Support Assistant-ben. Letöltöttem, de a hangzások nem olyan jók mint a gyárinál. Sőt néha kifejezetten idegesítő. Ha a "Program módosítása vagy eltávolítása" mappában eltávolítom, akkor visszaáll az eredeti Realtekre? (van ott egy másik is "Realtek Ethernet Controller All-In-One Windows Driver" néven, de ott a telepítés dátuma nem ugyan akkorra van írva, hanem korábbra, mikor még nem vettem meg a notebookot)

2016. ápr. 30. 13:29
 1/4 CspCsj ***** válasza:

A "Realtek Ethernet" az a vezetékes (LAN) hálózati-kártya programja, nem pedig az hangkártyáé.


Driver előző verziójának visszaállítása:

Start menün jobbegérgomb > Eszközkezelő > Hang, játék és videóvezérlők kategóriában duplaklikk a megfelelő hangkártyán > Illesztőprogram fül > Visszaállítás gomb.

2016. máj. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megvan, kettő lehetőség van: AMD High Definition Audio Device és Realtek High Definition Audio. Akkor most az AMD-nél kell a visszaállítást megnyomni?
2016. máj. 7. 16:49
 3/4 CspCsj ***** válasza:
Az AMD audio a videokártyádon lévő HDMI csatlakozón keresztül kiadott hangot állítja elő, - a Realtek audio az alaplapi hangkártya, inkább az kell neked.
2016. máj. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM! Sikerült!
2016. máj. 7. 21:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!