Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok frissíteni...

Miért nem tudok frissíteni Windows 10-re?

Figyelt kérdés

Röviden ami történt:

Már frissítettem egyszer win10-re win7-ből, de ikonproblémák miatt vissza váltottam 7-re. Az akkor eredeti win7-emet fogta, és nem számította többé eredetinek. Aktiváltam, és már nem volt baj.

Idővel megoldódott az ikon probléma, így szerettem volna megint feltenni a 10-et. De sehogy sem akarja feltenni. Az átlagos amit kiír 1-2 órás frissítgetés után, hogy van még frissíteni való a windowson. Bekapcsolom, hogy frissítse azokat is, de természetesen mindig talál újat. Kezdem unni. Mit tehetnék?

Windows 7 Professional van rajta jelenleg, 3,20 G szabad hely áll rendelkezésére, 64 bit



2016. ápr. 27. 02:30
 1/2 P.O.C. ***** válasza:

Akkor ne frissítsd, hanem rakd fel tiszta telepítéssel.

Az amúgy is az melegen ajánlott Windows 10 esetén, és akkor alapból nem lesznek ikon problémáid se.

2016. ápr. 27. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mivel egyszer már frissítettél 10-re nyugodtan újra telepítheted tisztán, aktiválni fogja. De ha mégsem, az új verzió már elfogadja a win 7-es kulcsokat.
2016. ápr. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!