Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudunk többen egy játékka...

Hogy tudunk többen egy játékkal játszani ugyanazon a készüléken, hogy közben a másik változtatása ne jelenjen meg nekünk?

Figyelt kérdés

Androidra és PC-s Windowsra gondolok. Androidos játékoknál például hogy amit az egyik csinál, az ne legyen hatással a másik játékára (achievementek pl.).

PC-n ezt a problémát megoldják a felhasználói fiókok?



2016. ápr. 9. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Mibajod van?
2016. ápr. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Windows: ha például belépek mondjuk gta akármennyibe, és belépek a "game load"-ba, akkor mindegyik felhasználónál ugyanazokat a mentéseket dobja ki, vagy nem?

Androidnál kb. ugyanez: hogy tudom például megcsinálni, hogy ha más játszik a telefonommal, akkor pl. a Traffic Rider-ben amit vesz motort, az nekem ne jelenjen meg. Egyszerűbben egy játékhoz több felhadználót akarok tendelni. Arra vagyok kiváncsi, hogy ez lehetséges-e?

2016. ápr. 15. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!