Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » ESET Smart Security nem...

ESET Smart Security nem frissít az írja Server not found, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 4. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Tört vagy megvetted? Ha ez utóbbi, akkor kivédett egy komoly támadást és egy kicsit belehalt. Csökkentett mód F8, Program Files, Equi (a kék ikon) rákattintasz, megnyitod. Újrainditás és működni fog.
2010. ápr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Itt nézd meg: Vezérlőpult, Biztonsági központ, piros vagy narancsszínű valami? Kéknek és zöldnek kell lennie. Ha nem az, akkor lejárt az előfizetésed, hosszabbitani kell. [link]
2010. ápr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tálca jobb sarkában kék az ikonja?
2010. ápr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már vagy két hete narancssárga volt,de most kék.
2010. ápr. 5. 10:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Narancssárga. Figyelés kikapcsolva. Nézd meg a Vezérlőpultban, a Tűzfal és a Virusvédelem most milyen színű? Elképzelhető, hogy a Microsoft Automatikus frissités kapcsolta ki, én is jártam már vele így. Az utolsónál be se tudott jutni a tűzfalon át, kézzel töltöttem le az IE8-ét. Szigorúra beállított ESS tűzfal ilyen.
2010. ápr. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!