Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 7 64 bit-es rendszerre a...

Win 7 64 bit-es rendszerre a lenti 2 frissítés miért nem akar települni? Lehetséges, hogy emiatt nem megy fel a win 10?

Figyelt kérdés

Biztonsági frissítés Windows 7 for x64-based Systems rendszerhez (KB3126593)


Összegző biztonsági frissítés a Windows 7 for x64-based Systems rendszeren futó Internet Explorer 11 böngészőhöz (KB3139929)


2016. márc. 26. 13:02
 1/3 P.O.C. ***** válasza:

Hogy miért nem megy fel nem tudom, de ennek két hotfix -nek nincs semmi köze a Windows 10 frissítéshez.


Egyébként nem kötelező megvárni, hogy a Windows Update letöltse neked. Letöltheted te is a megfelelő iso -t, a tartalmát kimásolod egy mappába, vagy felcsatolod. És úgy is frissíthetsz. Semmibe nem fog különbözni a Windows Update -es frissítéstől.

2016. márc. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A W10-et se akarja felrakni. Letölti, elkezdi telepíteni, fájlok másolása közben úgy tűnik, hogy elkezdi betölteni a W10-et, majd kiírja, hogy a win előző verziójának visszaállítása.

(Pedig 1× már ment az upgrade, csak a tápegységem sz@rakodása miatt(?) visszaállította a Win7-et. Azóta a tápot kicseréltem, hibajelenség megszűnt, de az új oprendszert nem tudom rávarázsolni.)

2016. márc. 26. 15:06
 3/3 P.O.C. ***** válasza:
Rakd fel akkor tiszta telepítéssel. A frissítés még ha sikeres is rengeteg bugot hordozhat magában.
2016. márc. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!