Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol tudok letölteni olyan...

Hol tudok letölteni olyan képszerkesztőt amivel meglehessen csinálni úgy egy képet mintha sellő lennék?

Figyelt kérdés
2008. szept. 21. 13:18
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

?


:D

2008. szept. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Beírod gogliba, hogy photoshop torrent, és letöltöd amelyik tetszik.
2008. szept. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nekem a photoshop CS3 van és ezzel bármit meglehet csinálni.Itt az elképzeléseidnek csak a képzeleted és a fantáziád szab határt.Vedd meg vagy töltsd le és legyél rajta minél többet.Elöbb utobb rájösz hogy mi hogy müködik. Én is igy kezdtem és még mindig találok rajta ujabb és ujabb dolgokat.Szerintem jó időtöltés és szórakoztató is.
2008. szept. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
Vedd meg az jo... tudod te mennyibe kerul egy cs3 as cucc?
2008. szept. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

És te tudod, hogy MIÉRT kerül az a program annyiba??? Akkor máris ördögi körben vagyunk, nem? Ilyen hozzáállás mellett nem is csodálkozom, hogy egyesek ott tartanak ahol tartanak.

Ha nekem színes tv kell meglátogathatlak éjszaka benneteket? Tudod te mennyibe kerül egy jó színes tv? Méghogy megvenni meg mit nem. Mit képzelnek egyesek...


Nekem speciel az összes létező grafikai programom legálisan megvásárolt. Igen a CS3 is, a teljes Master Collection. De van Corel Draw is, az operációs rendszer is, a WinRar és a Total Commander is, a vírusirtóról nem is beszélve. Persze ennek oka van: Az az oka, hogy HASZNÁLOM ezeket a programokat. Nekem egy program egy-két hónap alatt visszatermeli az árát. De ott egy total commander vagy egy vírusirtó azok megfizethetőek, párezer forintos tételek. Megveszed? NEM. Azt is ellopod. Ezer alternatív program van, amelyik HASZNÁLHATÓ arra, amire a kérdező szeretné használni.


Ha kenyeret akarok vágni, nem egy hatezer szelet egyidejű vágására képes ipari gépet fogok vásárolni. Megteszi egy egyszerű kenyérvágó kés is.


De tovább megyek! Nem kell crackelt Photoshopot letölteni ahhoz ha egy sellőt akar magából készíteni. Töltse le a trialt, rajzolja meg harminc nap alatt, amíg teljesen korlátozásmentesen használható a program, és meg van oldva...


Miért az a jó tanács, hogy töltse le és törje fel? :(

Nem azt mondom, hogy "ne lopjunk programot", hanem azt, hogy ne háborodjunk már fel azon, ha valaki a legális útra próbálja terelni az embereket. Mindenkinek a számítógépén van olyan anyag, ami nem "oda való" :)

2008. szept. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

lehet ha nem irtal eleg erthetoen En azt akartam mondani hogy Az egy jo progi (mondjuk en nem azt hasznalom, igazsag szerint semient nem hasznalok itthon) es komolyan kerdeztem hogy mennyibe kerulhet?

Igen en pont az a felhasznalo vagyok aki nem lopkod ossze mindent! szinte minden oda valo ahogy te fogalmaztad vagyis ingyenes programok tomkelege van nalam amivel elerem majdnem ugyanazt!

2008. szept. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
es senki nem mondta hogy torje fel engem csak erdekel h mennyi lehet?
2008. szept. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én photoshopot ajánlom, az magyar is, vagy paint shop pro mert ugyan nem tudom van e belőle magyar de szerintem még így is könnyebb rájönni a használatára. Aztán már csak jól össze kell dolgoznod egy saját képet egy sellős képpel:D Hogy letölti vagy megveszi az meg a kérdező dolga...
2008. szept. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Lakatos István ***** válasza:
100%
[link] - legális, ingyenes, teljes verzió.
2008. szept. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is a photoshop-ot ajánlom.Nagyon fasza program,tényleg tud mindent,amit csak el tudsz képzelni a képszerkesztésről.Az az egy baj van vele,hogy rohadt bonyolult,és egy átlagfelhasználó nehezen tud rájönni a kezelésére...De érdemes megtanulni...Töltsd le nyugodtan a crackelt verziót,ne törődj vele mit mondanak az álszentek.Hidd el nem fog csődbe menni a gyártó cég e,lopnak ők épp eleget attól,aki megveszi.Aránytalan összegeket kérnek egy-egy programért,de ebbe most ne menjünk bele.


*****


itt tudod letölteni torrenttel


*****


itt egy kis segítség,ha nem vágod miről van szó



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2008. szept. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!