Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Biztos hogy jó ez a VLC media...

Biztos hogy jó ez a VLC media player?

Figyelt kérdés
Lejátsza a zenét, lejátsza a telefonomon készült videókat, DE A VIDEÓ HANGJÁT NEM JÁTSZA LE, sem pedig a telefonomon készült hangfelvételeket. Aki ismeri a lejátszót az segítsen, hogy hogyan hallhatnám a videó hangját. A hang maximális, mégsem hallható.
2008. szept. 20. 15:24
 1/5 anonim válasza:
Én használok VLC media playert, nekem semmi bajom nincs vele, igaz én nem nézek vele telón készült videokat. szerintem nézz utánna a fájlformátumnak, és a beállitásoknál keresgélj..
2008. szept. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem a lejátszóval van baj, hanem azzal, hogy nincs megfelelő codec-ed.
2008. szept. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Indítsad el a kívánt videofájlt, a VLC Player felső menüsorában válaszd az Audio-t, a legördülő menüből az Audio track-et. Ha a Disabled-nél van a fekete pötty, és van Track sor is, akkor válaszd a Track-et.

A VLC-hez nem kell külön codec, pont ez ennek a lejátszónak a lényege!

2008. szept. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszer én is kipróbáltam a VLC-t,viszont nem sokáig volt fenn,úgyhogy nagyon nem vágom,de nem tűnt rossznak.Biztos csak valami beállításbeli problémád van.Ha mégis úgy döntesz,hogy megválsz tőle,akkor amit én használok azt bátran merem ajánlani:zenéhez Winamp,videókhoz BsPlayer(esetleg Media Player Classic),dvd-khez PowerDVD.
2008. szept. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor talán próbáld ki a NERO 8-at. Az lehet hogy lejátsza tökéletesen.
2008. okt. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!