Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol találok valakit, aki...

Hol találok valakit, aki pusztán szakmai tulfűtötségtől hajtva segítene renberakni a gépem?

Figyelt kérdés
Ktakarítottam a Registry-t és azóta össze-vissza megy minden,az egyik vinyóm meghalt,az uj VGA-m rendellenesen működik,kész vagyok....és segítségre van szükségem....:(
2008. szept. 20. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Telepítsd újra a gépet! Nem bonyolult, de ha félsz az elsőtől, kérd meg egy barátodat, aki már csinált ilyet, hogy segítsen.
2008. szept. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már annyit segített,de úgy néz ki,meg kell kérnem ismét......Köszi a választ!
2008. szept. 20. 15:10
 3/5 A kérdező kommentje:
Mellesleg én vagyok a HD 3650-el kapcsolatos kérdések feltevője is...Van valami ötleted,tanácsod?
2008. szept. 20. 15:12
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

legyen azért ez tanulság számodra - a registryt ne piszkáld, főleg ne a "registryrendberakó" csodaprogramokkal... :)

az újratelapítés meg nem olyan nehéz.

ha berakod a telepítőlemezt, akkor az kézenfogva végigvezet a szükséges lépéseken.

2008. szept. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ja,igazad van,megpróbálom rendbehozni.....Legalább ragad rám valami a koszon kívűl....:)

Egyébként a Chip-magazinban voltak ezek a szuper programok,garantálták,hogy csak elindítom, és a CCcliner magától összeválogatja a szükségtelen file-okat.....Azóta nincs net,a médialejátszók nem játszanak le szinte semmit,a játékaim nem indulnak,a VGA teljesen meghülyült,sőt,mikor a Ghotic II-böl kilépek,jön a kék halál,ki se tudom kapcsolni,csak manual.......Hát,most tanultam.....:)

2008. szept. 20. 19:30

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!