Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mihez társítsam ezt a videót?...

Mihez társítsam ezt a videót? Egyszerűen nem tudom megnyitni.

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon( [link] ) minden videót így kell megnyitni, de eddig egyik se sikerült. Én most épp ezt akarom:

*****


Jelszó: Katka@


Ha esetleg valaki segítene, nagyon megköszönném.

(Amúgy az ötlet innen jött, + innen látszik, hogy nem vírus : http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__60..



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. márc. 31. 18:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Töltsd le mind az öt rar fájlt,

*****

*****

*****

*****

*****

majd a WinRar programmal csomagold ki, és nézheted a videót.

Mivel a film mérete nagy ezért a Rar programmal feldarabolták és tömörítették (csomagolták) több részre.

A "part" részt, darabot jelent.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. márc. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
a rapidsharen le kell töltenni én ugy tudom... ha már megvan akkor menj a letoltokozpont.hu oldalra ird be hogy videolejátszó és ott lesz egy jó valami vcl azt hiszem de a többi is jó.. próbáld ki őket azokkal hátha sikerül!
2010. márc. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hmm hát megpróbálom, letöltöm őket, de nem tudom utána hogy fog menni.
2010. márc. 31. 19:27
 4/11 anonim ***** válasza:
WinRAR-al elég, ha az egyik (*.part1) fájlt kibontod (jobb egérgomb a fájlra/kibontás ide), az kibont az összesből a tartalmat (egyesíti őket utána bontja ki)
2010. márc. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Windows Media Player
2010. márc. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De ha ki akarom bontani közbe ki ír valamit és nem fejezi be, valahonnan tallózni kell valamit.
2010. márc. 31. 20:02
 7/11 anonim válasza:
Akkor ird ide, hogy pontosan mit ir ki, és segitünk. amúgy megpróbálhatod kitömöríteni a Total Commanderrel is.
2010. márc. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az összeset letöltötted, és egy mappában vannak, ugyanazon a néven, ahogy letöltötted?
2010. márc. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Most töltöm az utolsót, dehát a letöltés mappába lesz(van) az összes.
2010. márc. 31. 21:33
 10/11 anonim ***** válasza:

Mindnek meg kell lennie, addig nem tudod kibontani!

Miután lejött az utolsó is, jobb egérgomb az egyik fájlra, kibontás ide, ha ekkor is kiír hibaüzenetet, azt másold be ide, akkor talán tudunk segíteni.

2010. ápr. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!