Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Családi videóklippet szeretnék...

Családi videóklippet szeretnék készíteni. Megoldható? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Egy családi videóklippet szeretnék készíteni.Az lenne az elképzelésem,hogy van pár családi kép,és egy hosszabb zene.Családi kép kb 10db a zenebis kb 8-9perces.Úgy szeretném megvalósítani,hogy a zene az végig megyen,de a kpek kb 1percenként cserélőnek.Erre melyik program lenne a legalkalmasabb.Lehetőleg egydzerűen használható program kellene,és ingyene,vagy próba változat.Melyik ptogramot ajánlanátok ? Windows Xp az operációs rendszer.Tudom,hogy lehetne újabb is,de ez nekünk megfelelő.Segítségetrket előrre is köszönöm !

#kép.zene.videó.videoklipp.fotók.család.videószerkesztés.
2016. febr. 19. 11:48
 1/5 A kérdező kommentje:
bocsánat a helyesírási hibákért,kapkodtam
2016. febr. 19. 11:51
 2/5 anonim ***** válasza:

PowerPoint? Ilyen slideshow-s zenélős dolgokhoz való direkte, prezentációnak hívják. Ha kész, elmentheted videóként is.


Ingyenes alternatívának ott a Libreoffice Impress, hasonló.

2016. febr. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló.Én még sosem használtam Powe pointot,sem a másik programot.Hogyan kell használni ?
2016. febr. 19. 12:05
 4/5 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=hdwpgx0Tkfw

Egy apró tipp: Az 1 perces váltakozás iszonyatosan sok. 5-10 másodperc.

2016. febr. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lajos54 ***** válasza:

Ha XP-d van, ahhoz még használható a Microsoft honlapjáról ingyenesen letölthető Photostory nevezetű program:

[link]


Kifejezetten ilyen célra készült, egyszerű használni. Van róla több leírás is, az egyik itt található:

[link]


Egyetlen hátránya van: az operációs rendszernek nagyon eredetinek kell lennie...

(bár más helyről is le lehet tölteni, ahol nincsen eredetiség-ellenőrzés, csak akkor legyen a gépen jó vírusvédelem, mert találkoztam már több vírusossal is!)

2016. febr. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!