Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen PDF szerkesztö programo...

Milyen PDF szerkesztö programot ajánlotok?

Figyelt kérdés
Egy olyan gondom lenne , hogy nyomtatni szeretnék tételeket és minden tétel külön pdf fájlban van viszont mindegyik tétel csak egy kis részt vesz el egy A4 es lapon szóval nem éri meg külön lapra nyomtatni mindet és azt szeretném átszerkeszteni hogy pl 3 ilyen pdf fájl tartalmát 1 re sürítem

2016. jan. 31. 14:53
 1/4 b4r4thg ***** válasza:

Nyomtatóban beállítható, hogy több PDF lap kerüljön egy oldalra. A gond az, hogy az A4-es lapon csak egy rész kép nálad, így még azt kicsinyítené be.

Nem hiszem, vagy van erre külön program, ami PDFből ki tud szedni képet, és mindent több PDF-ből, ráadásul automatizálva.

2016. jan. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem gond ha nem automatán csinálja, photoshop vagy hasonló programok is megfelelöek csak az lenne a lényeg hogy minél gyorsabban lehessen csinálni, 100 oldal nyomtatásánál nincs kedvem a nyomtató beállításainál szarakodni , inkább külön megszerkesztem és aztán simán lenyomtatom
2016. jan. 31. 15:23
 3/4 anonim ***** válasza:

PDF-Tools?

[link]

2016. jan. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, már neki fogtam gimp 2 vel és vagdosom össze de ez is megér egy próbát
2016. jan. 31. 21:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!