Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Amit a sony vegassal lementett...

Amit a sony vegassal lementettem videót áttársítottam vlc fáljba (azthittem hogy így letudom játszani) és most nemtudom hogyan társítsam vissza, ötletek?

Figyelt kérdés

2016. jan. 24. 19:06
 1/3 DjImipapa ***** válasza:
File kiterjesztése mi?
2016. jan. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jobb klikk rá. Tulajdonságok. Ott pedig a Társítás mellett a módosítással más lejátszót tudsz hozzá rendelni. Bár a vlc elég sok mindent lejátszik, mit nem tudtál vele nézni?
2016. jan. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tabaki ***** válasza:

Én már az egyik tegnapi kérdésnél is furcsállottam, hogy „Nem tömörített fájlként menti a gépre, hanem acrobat readerként.”, de ott még jó eséllyel lehetett tippelni, hogy a PDF formátumról van szó. De ez: „áttársítottam vlc fáljba” már arról tanúskodik, hogy a végítélet heveny formában sújtott le a józan észre.

Amennyire rekonstruálni tudom a történteket, talán a projektfájlt társítottad -- csak abból gondolom, hogy a VLC azért igen sok mindent lejátszik, viszont a projektfájl köztudomásúlag nem videó, így nem lenne meglepő, ha azzal speciel mégis szégyent vallana. Meg aztán renderelésről egy kukkot sem szóltál, ami legalábbis gyanús egy videószerkesztő esetében. Feltételezem, hogy magához a Vegashoz kéne visszatársítanod a fájlt, ha azt akarod, hogy neki megfelelő programot indítson el, egyébként a Vegasból nyilván amúgy is meg tudod nyitni. Ha tényleg ez a probléma, előbb rendereld le valamelyik megszokott videóformátumba, akkor a VLC magától is lejátssza, mindenféle extra társítgatás nélkül.

A Vezérlőpultban vagy Gépházban vagy akármiben pedig a Mappa beállításainak „Ismert fájltípusok elrejtése” pontjából meg sürgősen vedd ki a pipát, mert ez nem élet, hogy fogalmad sincs, mi van a gépeden, és mit csinálsz vele. Az se árt, ha nem csak úgy kiagyalod, hanem inkább megtanulod, hogyan működik a drága szerkesztőprogramod.

2016. jan. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!