Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kb 10 eve torolt fenykepeket...

Kb 10 eve torolt fenykepeket szeretnek visszanyerni egy mukodokepes HDD-rol. Tudtok nekem segiteni?

Figyelt kérdés
Olyan 2-3 eve mar megprobaltam visszanyerni oket netrol letoltott progik segitsegevel de hiaba minden. Esetleg jol jonne, ha ismertek valami jo modszert vagy bevalt programot sikert elerhetnek el. Egy regi 20 GB-os hardrol van szo. Elore is koszonom a segitseget!
2016. jan. 16. 16:37
 1/4 Amarok Tonrar ***** válasza:
Azóta folyamatos használatban volt?
2016. jan. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miutan toroltem a kepeket (olyan 600 db. keprol van szo) mar nem sokaig volt hasznalva a gep-max 1 evet.
2016. jan. 16. 16:44
 3/4 Amarok Tonrar ***** válasza:
Egy év... pár órával utána is érdekes lehet már, ha adatok íródtak a helyükre. Ezt nem nagyon fogod tudni megoldani. A Recuva nekem bejött már párszor, de ott is inkább memóriakártyák esetében. Ha maradt is bármi, az ennyi írás után használhatatlan.
2016. jan. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehetetlen. A merevlemezen (főleg akkor, ha az töredezettségmentesítve van rendszeresen) a szektorokon az adatok egymás után következnek, ha te kitörölsz valamit, az a szektor szabaddá válik, jelzi, hogy oda lehet írni. Hiába fontos képek, akár egyszerű böngésző cache-elés is elég arra, hogy felülírja őket. Ha vissza is tudnád állítani, az összes kép hibás lenne, jobb esetben zöld, ilyen-olyan csíkokkal. Ha törölsz valamit, azonnal fel kell hagyni minden írással, a fent említett okok miatt.


Még ha egy profi céghez is vinnéd el, ezzel már senki nem tud kezdeni semmit.

2016. jan. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!