Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Új UPC wifi-t kaptam és a...

Új UPC wifi-t kaptam és a torrentem nem seedel, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Új Ubee EVW3226 típusú wifi-t kaptam a UPC-től az új csomag mellé és az utorrentem tölt le rendesen, de a feltöltésem semmi, teljesen 0. Lefuttattam a beállítási segédletet a torrentbe ami 10053 vagy 10054 hibát dob ki folyamatosan. Hiába kerestem rá google semmi olyat nem találtam ami segíthet. Wifi beállításához nem értek ha valaki tudna segíteni annak nagyon örülnék.

2016. jan. 15. 20:26
 1/2 P.O.C. ***** válasza:

Portot kel nyitni neki a Wi-Fi routerben.

Sajnos ezek a szolgáltatók által osztogatott eszközök elég szutykok alapból és jól vissza is vannak butítva. Így nem minden esetben működik a dolog.

2016. jan. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Teljesen síkhülye vagyok ehhez a dolgokhoz. Le tudnád nekem írni hol és hogyan tudok megfelelő portot nyitni?
2016. jan. 17. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!