Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha megveszem a Euro Truck...

Ha megveszem a Euro Truck Simulator 2-t DVD-n, akkor azt tudom frissíteni Steam-en keresztül?

Figyelt kérdés

Azért lenne így jobb, mert jócskán olcsóbb lenne.

Azt tudom, hogy sorozatkódot meg lehet adni Steam-en, és így olyan, mintha ott vettem volna meg...



2016. jan. 10. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Adnak hozzá kulcsot, azt beírod steamen és a tied lesz ott is.
2016. jan. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt tudom, ezért is kérdeztem. A fő gond, hogy amit megvennék, az egy régebbi verziója a játéknak, azt még frissítenem kellene.
2016. jan. 10. 23:05
 3/5 Tengor ***** válasza:
Arra is figyelj, hogy biztosan kapj hozzá Steam kulcsot! Amelyik játékhoz jár kulcs, az ritkán olcsóbb, mint ha Steamről vennéd, sőt. A kulcs nélküliek az általában olcsóbbak.
2016. jan. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem értem milyen verzióról beszélsz.
2016. jan. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A játékhoz havi szinten érkezik frissítés, ezt pedig már vagy fél éve forgalmazzák, így nem a legfrissebb, valamint sok DLC még nincs benne.

Amúgy most nézem csak, hogy amit meg akartam venni már egy hónapja nem lehet megrendelni, így az bukta. Viszont itt van olyan, hogy "termékkulcs kártya": [link]

Ez vajon a Steam kulcs lehet?

2016. jan. 11. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!