Hogy lehet PDF-fájlból kimásolni "kimásolhatatlan" szöveget?
Figyelt kérdés
Több PDF fájlom is van, ami külföldi nyelven íródott (pl. használati utasítás), így használnám a google fordítót, viszont a PDF olvasóm azt írja ki, hogy "Szöveg másolása tiltott", illetve olyan is van, hogy nem ír ki semmit, de csak képként másolható a kijelölt szöveg. Mi erre a megoldás? Lehet ezt a "titkosítást" feloldani valamivel?
Köszönöm!
2016. jan. 10. 16:46
1/8 DjImipapa válasza:
2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ez jó!
Arra nincs lehetőség, hogy ezeknek PDF-eknek a zárolását megszüntessük valahogy?
2016. jan. 10. 21:11
3/8 DjImipapa válasza:
Azt nem tudom, ha egyszer a pdf nem engedi...
4/8 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy az a PDF, ami most fontos lenne nekem, be sem hozható az ABBYY FineReader-be, mert jelszót kér. Ilyenkor mi a teendő?
2016. jan. 10. 22:06
5/8 A kérdező kommentje:
Mármint a PDF kér jelszót a szerkesztéshez, nem a program a telepítéshez. :)
2016. jan. 10. 22:07
6/8 DjImipapa válasza:
Nos azt sehogy, hacsak a szerző meg nem adja, bár ilyennel nem találkoztam, hogy Pdf jelszóval lenne védve...:) Érdekes.
7/8 DjImipapa válasza:
Mivel az abby képből is dolgozik, így próbálj képernyőt rögzíteni a kérdéses részről, és hívd be abbyval, hátha.
8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. A probléma a megoldása itt megtalálható:
http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__7..
2016. jan. 12. 14:43
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!