Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Segítség? Kellene a PAYDAY...

Segítség? Kellene a PAYDAY 2-höz egy olyan mentés ahol level 100% és ahol minden vagy legalábbis sok cucc megvan.

Figyelt kérdés
Azért kéne mielőtt valaki asziné hogy csalni akarok, mert belefektetem egy csomó időt a játékba, és 100-as szintű voltam, volt egy csomó cuccom és egyik napról a másikra kezdhettem mindent előröl.Próbáltam hacket is de nem működöt meg nem szívesen hackelek,de ha nem sikerül megoldanom ezt a problémát letörlőm a játékot mert nem fogok mindent újra kezdeni de nagyon szeretem ezt a játékot szóval kérlek segítsetek,köszönöm.

2015. dec. 24. 00:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor hát töröld le...
2015. dec. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hogy veszíthetted el az egészet? Van tartalék mentés (C:\Users\User\AppData\Local\PAYDAY 2\saves), de Steam felhőből is vissza lehet állítani.
2015. dec. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!