Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám kikapcsolni az...

Hogyan tudnám kikapcsolni az UAC-ot Windows újra indítása nélkül?

Figyelt kérdés

itt van ez a kód:

C:\Windows\System32\cmd.exe /k %windir%\System32\reg.exe ADD HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System /v EnableLUA /t REG_DWORD /d 0 /f

Jó is meg minden,de újra kell hozzá indítani a gépet



2015. dec. 22. 04:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Mégis mit gondolsz? :D A rendszer egyik legmélyebben beépített szolgáltatását akarod változtatni, a minimum az újraindítás.


Amúgy minek akarod kikapcsolni? Csak telepítésnél/frissítésnél van rá szükség, egyébként sosem jön elő. Meg mondjuk nem rendszergazdaként kell használni a gépet, van külön felhasználó általános használatra, azzal kellene, telepíteni meg ilyesmikre kell csak az admin.


Minden 10. kérdés itt az szokott lenni, hogy "malware-t vírust felugróablakot stb. kaptam, micsináályak", közben meg ha nem kapcsolnák ki az UAC-ot + nem adminként használnák a win-t, nem nagyon lenne ilyen...

2015. dec. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jó csak szeretnék valamit csinálni,de ilyen hiba üzenetet kapok:

A hozzáférés megtagadva.

2015. dec. 22. 13:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Erre írtam, hogy az ilyen esetekben kell az admin, meg a jobbgomb->futtatás rendszergazdaként. Ez így rendben is van, de én nem kapcsolnám ki. (ha használnék windowst)
2015. dec. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én Fileba raktam a dolgokat,hogyan tudnám elérni h pl egy programot rendszergazdai futassak,úgy h nem nyomok se jobb gombot se semmit,hanem rá kattintok rendesen és viszlát
2015. dec. 22. 14:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!