Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10-em (professional)...

Windows 10-em (professional) van és az auto update által letöltött frissítéseket nem tudja feltelepíteni. Valaki tud megoldást?

Figyelt kérdés
Egyfelől a windows defenderrel is van valami,mert nem lehet elindítani (nem talál vmi fájlt,amikor el akarom indítani) és azt nem tudja lefrissíteni a windows,ami még nem zavar,mert van eset smart securitym. Másfelől viszont most jött egy összegzőfrissítés és azt se tudja felrakni. Mindig kétszer indítja újra a gépet,mert vissza kell állítania a frissítéseket, és marhára idegesít, főleg,hogy win10-en nem lehet kikapcsolni az auto updatet... Vmi repair toolt már próbáltam a microsoft honlapjáról, ami elvileg javította a hibát,de ugyan úgy nem jó. Defendert is jó lenne megcsinálni, arra sincs lövésem...

2015. dec. 14. 10:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem próbáltad még manuálisan leszedni az érintett frissítést?
2015. dec. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem próbáltam,mert nem találtam sehol így külön ezt a frissítést. Félek ez se oldaná meg,de egy próbát megérne,ha tudnám honnan szedjem le. :D
2015. dec. 15. 20:11
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi a pontos hibaüzenet kódszám?
2015. dec. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
0x80070643 ez a defender frissítésé, a másikat meg már valamiért ki se írja...
2015. dec. 16. 13:38
 5/12 anonim ***** válasza:

Ezt próbáltad?

[link]

2015. dec. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Egyszer már leszedtem az eset smart securityt,bekapcsoltam a tűzfalat,de úgy se volt jó. a Windows defender így se akart elindulni, mert nem találvmi fájlt, gondolom emiatt nem frissíti le. De a baj,az, hogy a másik összegző frissítést se teszi fel,ami nem tudom miért lehet. :/
2015. dec. 17. 09:36
 7/12 A kérdező kommentje:
Az essential setupban meg semmi értelmes program nem volt, csak msn,email stb.
2015. dec. 17. 09:37
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha maga a windows egyik kritikus fájlja sérül meg (update rendszerfájl) akkor sokszor csak a gyári visszaállítás segít, vagy a windows javítása.

Ha megvan a lemez, akkor válaszd a javítást, ekkor minden fájlod megmarad. Utána meg elméletileg csak pár beállítást kell újra megtenned és működni fog az update.

2015. dec. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
oké,megpróbálom. Köszi! :)
2015. dec. 18. 20:46
 10/12 A kérdező kommentje:
Azt hiszem rájöttem mi lehet a gond. A windowsomat egy loaderezett 7esre telepítettem, hogy aktiválja, ami sikerült is, és apum gépén pl hibátlanul működik. Nálam is aktív, viszont az update javítónál azt írta, hogy korrupt vagy hibás szervíz regisztráció és nem tudta kijavítani, tehát gondolom újra fel kéne tennem és máshogy aktiválni, vagy mivel apumnak működik még egyszer ugyan így.
2015. dec. 19. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!