Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom visszaállítani a...

SanyaZ kérdése:

Hogyan tudom visszaállítani a Windows 7-emet Windows 10-ről?

Figyelt kérdés
Sürgősen kéne mellesleg.. Az a baj hogy a gépházat nem indítja a Win10 szóval az ottani opcióknak lőttek.

2015. dec. 11. 06:35
 1/5 DjImipapa ***** válasza:
Nagyából sehogy.... telepítése a w7-nek , másképp aligha:(
2015. dec. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha eltelt a frissités keztete óta 1 hónap, akkor sehogy.

De ha belül vagy még:

[link]

Valószinű kimentél az időből, azért nem megy.

Ez esetben W7 ujratelepités.

A Windows 7-es rendszerre való visszalépés, mely a Gépházon keresztül történik, csak egy hónapig érhető el, a Windows.old mappának köszönhetően. A lépések a következők:

Kattints a Start menü Gépház lehetőségére, majd válaszd a Frissítés és biztonság kategórián belül válaszd a Helyreállítás gombot, majd a Visszaállás Windows 7-re bejegyzés alatt kattintsál a Kezdés gombra.

Ebben az esetben nem downgrade-ről van szó, csupán a Windows.old mappa használatával visszaállítás az előző operációs rendszerre, arra a pontra, mielőtt a Windows 10-et telepítetted volna. A rendszered ugyanúgy fog működni, mint mielőtt a Windows 10-et telepítetted volna.

Amennyiben a Windows 10-es rendszered már egyszer beaktiválásra került a gépeden, akkor ezt a későbbiekben bármikor újra tudod telepíteni.

2015. dec. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szar win 8 at azer akarom vissza cserelni 7 re mert nem mukodik a start menu se a GÉPHÁZ!!
2015. dec. 13. 23:59
 4/5 anonim ***** válasza:
most akkor w10-ről vagy w8-ról akarsz visszamenni w7-re? Ird le normálisan a kérdésedet.
2015. dec. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
bocs idegállapotba voltam.. amugy 10 rol volt szo
2015. dec. 30. 21:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!