Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 letöltése nem...

Windows 10 letöltése nem indul el, miért?

Figyelt kérdés
Elhatároztam, hogy én is frissítek a 10-re, de nem indul el a letöltés, csak kint van, hogy letöltés indítása és csak pörög és pörög és pörög...nem történik semmi. Rebootoltam már meg minden, próbáltam manuálisan leszedni, de semmi. Egy órája ez megy. Valami ötlet?
2015. dec. 7. 16:26
 1/8 DjImipapa ***** válasza:

Őszintén mondom, addig örülj, amíg nem sikerül!

Ha w10-ed lesz, legrosszabb esetben drivereid, programjaid zöme nem kompatible.....kínlódjon a fene vele, nem kiforrott a 10-es még.

2015. dec. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, le is állítottam. Pontosan ezért nem is raktam még fel :)
2015. dec. 7. 16:31
 3/8 anonim válasza:
ha windows 8, 8.1-el kompatibilisek a driverek, akkor 10-el sem lesz gond. Azt meg, hogy nem kiforrt, nem mondanám. Nekem semmilyen problémám nincs vele, sőt..
2015. dec. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem win7 van fent.
2015. dec. 7. 16:34
 5/8 DjImipapa ***** válasza:
10-ből 2-nek nincs gondja, a maradék meg szív....statisztikai tény.
2015. dec. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem minden családtagom és ismerősöm win10-et használ, igaz laptopon, de senkinek sincs vele problémája. Régebbi gépnél lehet, hogy tényleg bajok lennének a driverekkel, meg mindennel..
2015. dec. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 DjImipapa ***** válasza:
Ez így is van, 4-5 éves géppel nem kell kínlódni, bőven jó rá a w7-8 is.
2015. dec. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na végül sikerült. Win10-ről írok, egyenlőre csak a netet használtam, semmi gáz. Amúgy 1,5éves gép, szóval akkor nem kellene gondnak lennie.
2015. dec. 7. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!