Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MSN Plus partnerlista karbanta...

MSN Plus partnerlista karbantartó miért nem működik rendesen?

Figyelt kérdés

Olyan embereknél jelzi, hogy nem vagyok fent, akiknél tudom, hogy igen. Azóta csinálja, amióta új msn címet csináltam, amire felvettem a régi partnereimet. Ráadásul pont náluk jelzi, hogy nem vagyok fent. Ha új partnert veszek / vesz fel, nála már jól működik.


Miért blokkolja a régi partnereim, mikor semmi kapcsolat nincs a két címem között? Van megoldás?


2010. márc. 21. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia..

Nálam is rossz..vagyis hogy akiket mostanában, azaz mióta megszűnt a 2009-es msntől régebbi msn, azóta azt írja ki az azóta felvett/felvettek partnereknél, hogy nem vagyok fent náluk...ő nem tudja hogy "mi a kapcsolat a két cím között" tehát ezt nem csak nálad csinálja..

de msot úgy őszintén...minek partnerlista karbantartó??

L/14

2010. márc. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
jó lenne tudni ki töröl le és ki nem :) még mindig sz*r. valószínű az is lesz
2010. ápr. 8. 22:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!