Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gyorsan help kéne :O! Mit...

Gyorsan help kéne :O! Mit tegyek a telefonnal?

Figyelt kérdés
Az öcsém telefonján megjelent valami frissítés és ugye gondolkodás nélkül elndította. Félúton hibát írt ki. Ahogy elindul megjelenik a kezdőképernyő majd egy össze-vissza b***ott képernyő jelenik meg, aztán nagynehez bejön egy ablak ahol választani lehetne kül. parancsok közül. Utána néztem és az ADB-vel kén evalamit csinálni, de nem tudom hogy mit ebben kéne segíteni! Előre is köszönöm!

2015. nov. 21. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen telefon?

Ha noname akkor felejtsd el hogy megjavítod.

2015. nov. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Vodafone Smart 4 mini meg valami olyat ír ki hogy:

now send the package you want to apply to the device with adb sideload filename

2015. nov. 21. 18:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Vidd be szervizbe, vagy próbálkozhatsz ezzel:

[link]

Szerintem menthető

2015. nov. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 |Orfeusz| ***** válasza:
Ha rászánsz egy kis időt, simán megcsinálhatod otthon. Nincs neki semmi baja, csak rá kell telepíteni számítőgépről a rendszert. (ez az ADB)
2015. nov. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy az ADB kell hozzá csak azt nem tudom hogy hogyan kell telepíteni, pontosan ebbe kéne 1-2 információ
2015. nov. 21. 19:26
 6/6 A kérdező kommentje:
Eddig nagyon sokat haladtam azt kéne megtudnom hogy milyen fájlt kell az "adb sideload" paranccsal elküldeni
2015. nov. 22. 11:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!