Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vettem a gyereknek tabletet,...

Vettem a gyereknek tabletet, miért nem működnek a feltelepített játékok? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Vettem a fiamnak egy tabletet szülinapjára (nem értek ezekhez, azt mondták egyszerű, nekem a gyufa az egyszerű... mindegy) Szóval felléptem a play áruházba, letöltöttem worldcraft, need for speed meg angri madár játékokat (mert ezeket kérte) elindítom a játékot, és egy kép bejön, majd kilép újra a kezdőképernyőre. az összes játék ezt csinálja. Ezek a minecraftok elindultak első két nap, de most az is ezt csinálja. Még valamelyiknél bejön valami töltő csík, de aztán kilép és nem ír még hibaüzenetet sem.

Ha valaki ért ezekhez kérem írja meg mi lehet a gond.

modellszáma ha kell N9106, CPU info Quad 1,5GHZ



2015. nov. 21. 10:53
 1/4 Pelenkásfiú ***** válasza:
Ha egy sima újraindítás nem segít, akkor a gyári beállítások visszaállítását lehet megpróbálni (ami mindent töröl) és újra letölteni a játékokat.
2015. nov. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!Újraindítás után semmi sem változott, nincs más mint visszaállítani alapra. De akkor sem értem miért nem indultak a játékok. A gép új, nem piszkáltunk bele csak játékokat töltöttünk rá, ennyi.

Frissíteni kellene, vagy kicsi a memóriája.... milehet a baja?

2015. nov. 21. 12:24
 3/4 A kérdező kommentje:

Visszaállítottam mindent, kínai lett az egész ...fjhgvtfvrdercdctz.. megtaláltuk a Magyar nyelvet és még épségben van a gép, netünk már nincs, majd letöltöm újra a játékokat ha lesz net. szóval ha valakinek van ötlete mi baja van ennek a hjgffkuhjtb6-nak kérem írja meg


KÖSZÖNÖM :)

2015. nov. 21. 12:49
 4/4 Pelenkásfiú ***** válasza:
Remélhetőleg menni fog, ha újra letöltöd.
2015. nov. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!