Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szeretnék írni egy programot...

Szeretnék írni egy programot ami megnyitja a metin2-öt, beírja a nevemet és belép. Hogyan érhetem el az hogy a gép kattintson a "Játék start" gombra helyettem és beírja a nevemet valamint belépjen?

Figyelt kérdés
2010. márc. 20. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Azt ajánlom neked hogy hagyd ezeket a programokat mert meg van tiltva. Szóval akár bannolhatnak is érte ha ilyet használsz mert ez már előnyhöz juttat. Ha meg akarod ezt használni akkor számolj azzal hogy bármikor kibannolhatják az egész számládat.

2010. márc. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nem érted a kérdésemet. Ez nem hack, kicsit sem az. Azt szeretném hogy legyen egy olyan programom amit én írtam ami elindítja a metint rákattint a "játék start" gombra szervert választ és beírja a nevemet ENNYI. Nem értem hogy ezért miért banolnának. Olvasd el még egyszer a kérdésemet.
2010. márc. 21. 17:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Te nem érted az első hozzászólót ember!

Ez előnyhöz vezet, akármilyen kicsi is, nem te írod be, ezt a Metin2 HU GM csapat CSALÁSNAK hívja, mert az is előny ha már nem te írod be magyarul "BOT-olás". Viszont ezért nem fognak kibannolni, vagyis nem valószínű, az Mt2 HU Adminok ezzel NEM foglalkoznak, ismerem mindegyiket, Uchi,Asmodeus és a többiek...


Üdvözlettel,

Methood - Altair - Lvl 75

2010. márc. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Először is ez szerintem nem minősül csalásnak, ugyanis az az előny amihez engemet ez a "bot" juttat az igazából nem ér semmit, csak jópofa, és azért akarom megírni mert lusta vagyok minden nap beírni a nevemet. Ezzel megspórolok valamennyi írást. :D


Tehát amiért írom:

-valamit felakarok mutatni a haveroknak hogy joggal nevezhessenek kockának. :D

-ezzel gépelést spórolok


Meg ha már úgy is sikerülne akkor miért ne osztanám meg mindenkivel.


Ha pedig mindenki használja akkor már nem csalás, mert mindenki ugyanott van, aki nem akarja használni az meg vessen magára.

2010. márc. 22. 20:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!