Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy töltsem le normálisan a...

Hogy töltsem le normálisan a javát?

Figyelt kérdés
Véletlenül kitöröltem a Java mappáját, és minden Jar file ilyen szimpla fehér file lett. És mikor újra letöltöttem a Javát és fel installáltam nem változott meg az egyik sem hanem mind maradt sima fehér file. Valakinek van esetleg valami ötlete, hogy mit csinálhatnék? Mert eddig úgy volt, hogy valamit letöltöttem ami jar file volt egyből és társitani meg hát társítottam de ha megnyitok egy ilyen jar filet egy kis fekete ablak jön elő majd eltűnik régen pedig ha megnyitottam egy olyan Jar filet amit meg lehetett (abból telepítettem fel dolgokat pl) akkor ment és nem ez volt vele. Aki tud az kérem segítsen. A válaszokat előre is köszönöm!

2015. nov. 8. 13:29
 1/1 CspCsj ***** válasza:

Próbáld a régebbi Java verziók eltávolítóját:

[link]

vagy a Microsoft sérült programok eltávolítóját:

[link]

2015. nov. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!