Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8 probléma. Miért nem...

Windows 8 probléma. Miért nem tudom törölni a mappáim/fájlaimat?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Nos, a gondom az, hogy nem tudom törölni/áthelyezni dolgokat a gépemről mert folyton azt a hibaüzenetet kapom, hogy a "fájl használatban van". 1-2 alkalommal végre tudm hajtani. De ez ritka. Tudatában vagyok, hogy valami használja. Viszont nem tudom mi, mivel semmihez nem rendeltem hozzá őket és ha használta is valami abból kivettem őket. De ezek után sem.


Egy ismerősöm szerint ki kell iktatni a frissítéseket mert az vágja szét az egészet. És újra kéne raknom. De ez elvileg jogtiszta oprendszer mivel így vásárolam a laptopom a Media Marktból.


A lényeg az, hogy ezt a problémát miként tudnám megszüntetni, és miként tudnám kiszűrni azt a programot ami akadályoz ebben ? Köszönöm előre is a válaszokat !


2015. nov. 8. 11:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!