Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Age of Empires III. HIBA!...

Tioo kérdése:

Age of Empires III. HIBA! Talán a monitorom rossz?

Figyelt kérdés

Az történt hogy, telepítettem a játékot, magyar nyelvű, és CD együtt fut. Elindítom Windows XP sp2 kompatibilitási beállítással, rendszergazdaként. Ekkor a rendszer átáll a játék miatt, annak megfelelő színösszeállításra. Bejön a töltő képernyő , majd minden fekete lesz és egy szürke keretű ablak kezd el mozogni a következő szöveggel:

Not optimum mode, recommended mod 1440x900 60 Hz

A játék közben megy, hallom a fejhallgatóban az intrót, majd a főmenü zenéjét, de csak az említett kis ablak látható a fekete háttérrel. Akármit nyomok csak a startgombra reagál, ekkor leviszi a játékot tálcára és ki tudok lépni belőle, de semmi több. Már kipróbáltam minden lehetséges megoldást ami csak van. A monitor meg aszerint van beállítva ami a kis ablakban ír és mégse a tudok játszani.

Ezt a monitort használom: Samsung SyncMaster 943, 2009 augusztusi. Másra már nem tudok gyanakodni, minthogy a monitorom nem megfelelő a játékhoz, de nem tudom kipróbálni, mert nincs másik.

Tud valaki segítséget adni, járt már így vagy hasonlóképp, esetleg hallott már róla?

Köszönöm a segítséget



#hiba #Age of Empires 3 #Age of Empire III. #AoE3 hiba #Age of Empires 3 hiba
2015. nov. 1. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyisd meg a videókártya programját és nézd meg a játékbeállításait, hogy milyen felbontáson van, illetve mekkora Hz-en


[link]

2015. nov. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]

Nekem csak ez van, legalábbis csak erről tudok

2015. nov. 1. 10:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Az előbeállításokban sincs? Ha ez nem működik, akkor nézd meg, hogy találsz e a játék könyvtárában config nevű fájlt. Ott is át tudod írni.
2015. nov. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És mivel tudom szerkeszteni és melyiket?
2015. nov. 1. 11:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!