Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan oldjam meg, hogy a...

Hogyan oldjam meg, hogy a számítógép indításakor csak az egyik windows 10 jelenjen meg?

Figyelt kérdés
Van egy 500 GB-os merevlemez a gépemben. Két partícióra osztottam, az egyiken volt egy win 7 oprendszer, a másikon meg egy win 10 oprendszer. Mivel a vindows 10 nem volt eredeti, a windows 7 pedig igen, ezért azt csináltam, hogy letöröltem a vindows 10-et (egy telepíővel leformáztam) és a windows 7 et lefrissítettem 10-re, hogy eredeti legyen. És most az a problémám, hogy indításkor még mindig kiírja hogy melyik rendszert szeretném indítani stb. Igazábol ez nem baj, csak jobban szeretem ha "tiszta" a gépem.

2015. okt. 30. 14:13
 1/2 coopper ***** válasza:

Szia.


Esetleg nézd meg (nem tudom, hogy win10 alatt van-e, de elvileg kell neki lennie):


keresés/futtatás : msconfig.exe


és második fül : Rendszerinditás, itt be tudod állitani, azt, hogy melyik legyen az alaprendszered, illetve a Törlés gombbal tudod törölni a nem kellő rendszert.


Angol nyelvű, de tele van képekkel : [link]


Sok sikert.

üdv.

2015. okt. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a segítséget, sikerült kitörölni! :)
2015. okt. 30. 15:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!