Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mennyiért lehet xbox 360...

Mennyiért lehet xbox 360 RGH-s gépre játékokat másolni?

Figyelt kérdés
Van egy ember aki most vett egy rgh-s xbox 360-at és én meg tudok rá játékot telepíteni, mert már volt nekem korábban. Megkért, hogy tegyek rá neki pár játékot, és azt szeretném tőletek kérdezni, hogy egy játékért ilyenkor mennyi pénzt kérnek el általában? Volt neki korábban gépe arra azt mondta, hogy 500Ft/db-ért tettek rá neki. Én gondoltam ennél olcsóbban tenném, de ti mennyit mondanátok rá, vagy esetleg máshol mennyiért teszik? Előre is köszönöm a válaszotokat:)

2015. okt. 6. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha én most vennék ilyen gépet, kb fél óra olvasgatás után már magamnak is megcsinálnám.
2015. okt. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"van egy ember " gondolom haverod barátod . full tudás nélkül egy kis olvasással ő maga is meg tudná csinálni. tehát ne legyél már ekkora patkány senki hogy saját barátod,haverodtól pénzt kérsz el egy ilyen kis piti semmiség miatt.
2015. okt. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pedig nagyon egyszerű dolog...nem igaz,hogy nem tudod neki elmagyarázni,főleg ha értesz is hozzá.
2015. dec. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!