Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem jól kattintottam a törlésr...

Nem jól kattintottam a törlésre? Ha formázok valamit azt ugye végleg törlöm vagy nem?

Figyelt kérdés

Apu PII laptopjá ujra telepítettem Windows 7 Ultimate-val. 32Bit


Viszont amikor be jön a gép nem a Windows indul először hanem, valami fekete izé és ezt írja


-Windows korábbi verzió

-Windows indítása

-Ubuntu


Az ubuntu az nem jó rá mentem és valami angol szöveg de egy leirásban vissza állítotttam a bootmenűt.

Hogyan tudom megcsinálni hogy ez a ketto eltunjön és alapbol a Windows induljon ?



2015. szept. 30. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Gondolom volt rajta Ubuntu. Az törölve lett, vagy mi van vele?

Amúgy guglival keress rá: windows 7 bootloader repair

2015. szept. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az ubuntu törölve lett és rá kerestem, elv meg is van de nekem még mindig ott az a ket felesleges sz#r


[link]

2015. szept. 30. 23:49
 3/6 anonim ***** válasza:

A partíciókról törölted az oprendszereket, de a partíciókat nem szerkesztetted át. Ezzel egy rakás helyet is elérhetővé teszel.

part. szerkesztésénél légy körültekintő. Akkor minden adat elvész. Ha a vinyóról telepítesz, akkor azt ne töröld, hacsak nem mondasz le róla végleg.

2015. okt. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor most hogyan tudom elérni azt hogy csak a Windows 7 legyen opció és auomatikusan induljon?
2015. okt. 1. 12:25
 5/6 anonim ***** válasza:
2015. okt. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Hintaloeteto válasza:

Abban az esetben ha csak egy win7 van a gépen, és azt akarod h egyből az induljon akkor töltsd le ezt: [link]

Ezzel a programmal ki tudod törölni a feleseleges MBR-eket (Master Boot Record). Csak óvatosan mert ha rosszat törölsz akkor nem tudod egyiket se elindítani. Érdemes egy backupot készíteni, amit ezzel az easy bcd-vel meg is tehetsz.

2015. dec. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!