Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehetne egy thrustmaste...

Doome N kérdése:

Hogyan lehetne egy thrustmaster ferrari f430 scuderia wireless gamepad -ot rávenni xbox 360 pc controller emulálásra?

Figyelt kérdés

A lényeg az lenne ,hogy az adott gamepadot tudjam emulálni box 360 controllerként.

Szeretem ezt a gamepadot ,jó áron is vettem ,nagyon pontos ,jó a fogása ,de a legnagyobb bajom vele ,nem sok játék támogatja. Ps3-hoz is vettem lényegében ,de inkább pc-vel használom. Próbálkoztam pár xbox360 controller emuláló programmal ,de egyik se ismeri fel. Pl. Motionjoy, X360ce. Próbálkoztam az Xpadder nevű programmal, nem birom megszokni ,mert ugye ott billentyűkre van állitva.

Na mindegy ,ha esetleg valaki xbox360 emulálásra valami megoldást azt megköszönném.


2015. szept. 26. 10:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!