Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sims 2 vagy Sims 3 jobb?

Sims 2 vagy Sims 3 jobb?

Figyelt kérdés
mikor letöltöd a sims-et akorr kel valahova regizni meg kel valamilyen kód vagy nem kell semmi?
2010. márc. 13. 20:01
 1/8 A kérdező kommentje:
ja meg még arra vagyok kiváncsi hogy a sims 3 hoz milyen kiegészitők vannak és azok mire jók?a mininivaról lelehet tölteni a sims 3 mat és az nem baj hogy angol vagy át lehet álitani a nyelvet magyara
2010. márc. 13. 20:09
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem a sims3 nem indul el a gépemen (kicsit nagy a rendszerigénye), a sims2-őt szeretem, bár már nincs meg, mert sok helyet foglal. Ha letöltöd akkor olyat keress, ahol van crack, vagy serial kód, és akkor nem kell regisztrálni meg semmi.
2010. márc. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
rongyosra nyomtam a sims 1-es :D nagyon szerettem. sims 2őt is probaltam, de nekem is elég lassan ment a gépen, és olyan ,,tulzsufolt,, volt nekem, nem is játszottam sokat rajta. 3as megvan már egy ideje, de nem probaltam mar. nekem nem jött be a 2es.
2010. márc. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2 jobb.

A 3 ban annyira el vannak cs*szve a dolgok hogy az már katasztrófa. Nincsenek hosszú távú emlékek. Hogy ez mekkora hülyeség. Meg ilyesmi dolgok. Jó lehet hogy a szabad járkálás a szomszégságban, meg a mindenre minden textúra jó dolog, de összességében sokkal sokkal jobb a 2.

Bár nekem is a favorit az 1 :)

2010. márc. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

sztem is a 2 jobb.

a 3-ban bárhonnan töltöd, van magyar, mert magyarul is kiadták!

2010. márc. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hát alap h a Sims 3 de persze ha még több kiegészítő lenne(amileszis) akkor alap h a sims3 :D
2011. márc. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem a sims 2 jobb, mert ahhoz sokkal több a kiegészítő... Például a 3-ban nincsenek évszakok, meg ilyesmi..
2011. júl. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Dani2002 válasza:
the sims 2 mert abban van több szörnyek pl:zombi,ufó,vámpír stb
2012. máj. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!