Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Számítógépemen EsetNod32...

Számítógépemen EsetNod32 próbaverziója vat telepítve. Eddig normálisan működött, de néhány napja minden bekapcsoláskor újra kell telepíteni, mert azt írja ki mikor bekapcsolom, hogy nincs vírusvédelem. Miért lehet, és mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2008. szept. 9. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
gondolom lejárt a próbalicensz!
2008. szept. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem olvastad el a szöveget, amikor letöltötted: a próbaverzió csak egy bizonyos ideig használható, utána vagy meg kell venni, vagy letölteni egy újabb próbaverziót.
2008. szept. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Írtam, hogy minden bekapcsoláskor újratelepítem.
2008. szept. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ha újratelepíted semmit sem ér...érzékeli h erre a gépre letöltötted innen vagy onnan és ha lejárt a 30nap,meg kell venned,vagy letörölni a programot..
2008. szept. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Töröld és használd az avg-t. (www.avg.hu) Az tényleg ingyenes. [De a teljes változat magyarul is beszél, pl. a www.cold.hu-n elérhető...]
2008. szept. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A NOD egyébként is egy trutyi.Az én gépemre simán bekúsztak mellette a férgek.Az AVG tényleg jó,feltéve,ha csak egy gépet használtok otthon,illetve én szeretem még a Spyware Terminatort,ami szintén ingyenes.
2008. szept. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A letölthető próba Nod32 fertőzéskor csak törli, ill. karanténba teszi a fertőzött fájlokat. Tisztítást csak a tört. v jogtiszta változat tesz.


(Tudom, pár napja szedtem be 1 férget)

2008. szept. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem kell minden huje vacak virusirtoszarsagot hasznalni ,adok egy hasznos tippet : hasznalj NortonAntivirust az a legjobb ,igaz hogy a geped lassabban fog menni valamivel de ha van eleg memoriad ez a legjobb ,garantaltan nem lessz semmi virusod,spyvared,en mar 3 eve hasznalom....
2008. szept. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!