Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Total Commanderben hogy...

A Total Commanderben hogy lehet azt csinálni hogy kijelölöm spaceval betölti és nézem mennyi foglalt hely van rajta azt hogy lehet hogy nem törli az egészet csak megtisztítja?

Figyelt kérdés

2015. aug. 28. 21:30
 1/6 Argloss ***** válasza:

Ezt kérlek fordítsd le magyarra, hogy a külföldiül nem beszélők is megértsék.

A Total Commander nem tudja eldönteni helyetted, hogy mit töröljön, vagy mit ne. Erre van a CCleaner meg a Windowsba épített helyfelszabadító alkalmazás.

2015. aug. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt csak én nem értem? Mit akarsz megtisztítani?
2015. aug. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
báttyám tudja hogy kell éselfelejtettem mi volt az a billentyű kombináció
2015. aug. 28. 21:51
 4/6 A kérdező kommentje:
nem tom úgy csinálta hogy kijelölte őket meg nyomt valami billentyűt és nem törölte le a mappát hanem belőle sok szemetet
2015. aug. 28. 21:54
 5/6 tabaki ***** válasza:
Honnan tudná, hogy a számodra mi a szemét, és mi nem az? Szerintem valamit félreértettél.
2015. aug. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A legutóbbi szövegedben van a megoldás: amit kijelölt, azt törölte. Szóközzel kijelölte, hogy mit akar törölni, aztán nyomott egy Delete gombot. Így azokat törölte, amit kijelölt.
2015. aug. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!