Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshopban ha egyszerre...

Photoshopban ha egyszerre több képet is megnyitok, hogyan lehet köztük lépkedni? Illetve honnan lehet további ecseteket letölteni és hogy lehet azokat beilleszteni a programba?

Figyelt kérdés
2008. szept. 6. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom hogy le lehet tölteni ecseteket, tényleg van ilyen?

Viszont ecsetet te magd tudsz csinálni, akár egy képpől, csak elmented (felhasználod) ecsetnek. Az angol nyelvű photoshopból tudom leírni most az van nekem:

megvan a képed, amit szerkesztettél, letöltöttél, stb, megnyitottad, EDIT -- DEFINE BRUSH -- adsz neki nevet, OK -- és aztán már az ecseteknél a végén megtalálod.

A képek közötti lépkedést nem tudom hogy értetted pontosan? Ha többet megnyitsz, akkor kis ablakokban nyisd meg őket, ne teljes képernyőre, és könnyen tudsz köztük kattintgatni.

2008. szept. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha teljesben nyitod meg akkor az Ablak (vagy window) menüből tudsz köztük lépkedni.

Ecseteket meg deviantartról szoktam én leszedni, vagy google-ba beírod hogy brushes és kidob egy csomó oldalt, általában le is van írva hova kell őket tenni (azt hiszem brushes mappába).

2008. szept. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, sikerült mindkét megoldás.


Brushes mappát végül nem találtam, de próbaképp ráhúztam az ikont a Photoshop ikonjára, és erre egyből betette a helyére, vagyis az ecsetek közé. :))

2008. szept. 6. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!