Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit csináljak, ha a Microsoft...

Frenk610 kérdése:

Mit csináljak, ha a Microsoft Edge-ben akadoznak a videók?

Figyelt kérdés
Nem rég telepítettem a Windows 10-et,és az új böngészőben,a Microsoft Edge-ben,a youtube.com-on a videók akadoznak,de nem tudom miért.Valaki tud segíteni?

2015. júl. 31. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Elvileg nem kéne akadoznia, de megtörténhetnek ilyen meglepetések ha pl. régi rendszert frissítesz, vagy lassú a neted. De néha a youtube szerver is belassulhat.
2015. júl. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Netem teljesen jó hogy menjen egy videó akadozás nélkül,ki is mutatja hogy már X percet betöltött,de akad,néha van hang de az akadozik kép pedig nincs,van hogy kép nincs hang pedig van,de van hogy normálisan megy,de ahoz is szenvedni kell
2015. aug. 1. 00:54
 3/9 anonim ***** válasza:
használj normális böngészőt,ne a microsoft tákolmányát.
2015. aug. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Elmondom neked,a Microsoft Edge az ediggi egyik leggyorsabb böngésző,csak teljesen új így vannak benne hibák,meg amúgy is a Google Chrome zabálja a ramot,a Mozilla Firefox meg egy vírusmágnes
2015. aug. 2. 04:04
 5/9 anonim ***** válasza:
elmondom nekeg,hogy a win 10 egy 4 gigás kémprogram.
2015. aug. 2. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Persze,majd egy a világ egyik legtöbbet érő cége kémprogramot ad ki,meg ha valamit is néz a gépeken az az lenne hogy van-e valami hiba az új op rendszerben hogy azt kijavítsák,de ha ennyire tudod,akkor mond meg miért kémprogram a win10
2015. aug. 2. 06:16
 7/9 anonim ***** válasza:
25%
a microsoft fejlesztőinek a 99%-a linuxot használ.
2015. aug. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kéne hogy akadozzon pedig... Nekem érdekes módon Chrome-ban akadoznak a 4k-s youtube videók, de az Edge simán viszi őket... Pedig nem valami acélos a gépem
2015. aug. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Most hogy megjött az új youtube hud már nem akadoznak a videók,de chromeban és firefoxban 720p-ben akadoznak a videók edgeben meg a 4k-s videók tökéletesen futnak
2015. aug. 5. 02:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!