Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tiltsak, vagy töröljek...

Hogyan tiltsak, vagy töröljek le egy msn partnert, úgy, hogy ő ne vegye észre?

Figyelt kérdés
Úgy szeretném megoldani, hogy ha elérhető állapotban vagyok, akkor mindenki láthassa, hogy elérhető vagyok, csak az az egy partnerem ne. Megoldható valahogyan?
2008. szept. 5. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
pont erre való a letiltás. erről ő nem fog értesitést kapni, egyszerűen sosem fog online-nak látni téged.
2008. szept. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen! Ha letiltasz valakit, ő nem azt érzékeli, hogy le van tiltva, hanem egyszerűen nem vagy nála elérhető, mintha nem lennél bejelentkezve. Én rendszeresen csinálom, hogy mindenkit, aki hajlamos állandóan rámkattintani, sorba letiltok, és csak azt az egyet hagyom, akivel épp csetelek.
2008. szept. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
másodiknak: akkor már nem egyszerűbb rejtve bejelentkezni? :D
2008. szept. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
De igen, egyszerűbb, de ezt már csak a legújabb verzió engedi, korábban nem lehetett kommunikációt kezdeményezni rejtett állapotban, és hát a megszokások....:)
2008. szept. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen: Jobb klikk, letiltás.
2008. szept. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
ezzel csak egy gond van: youareblocked.com, ez megmutatja, ki tiltott le...szóval ha erről tud az illető, nem fogod tudni letiltani úgy, hogy ne vegye észre.
2008. szept. 6. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A youareblocked.com 50%-os biztonsággal mondja csak meg. Vagy igaza van, vagy nem. Ettől még nyugodtan tiltsd le.
2008. szept. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Eddig mindig is azt hittem, hogy kiírja a partnereimnek, hogy letiltottam-e őket :) Köszönöm a válaszokat!
2008. szept. 6. 23:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Az MSN sokféle. Az enyém Windows Live Messenger, tehát a legújabb. Ha ennél jobb gombbal rákattintasz a tárcán található MSN ikonra, látod azt, hogy Állapot, azon belül Kapcsolat elrejtése. Ezt kell lenyomni.
2008. szept. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!