Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Új gépem van 4mag intel core...

Új gépem van 4mag intel core i5 3,2ghz 8giga ram videó kártyám 1giga ddr3 nvidia. Most hogy új gépem van pár játéknál ha elkezdek játszani lefagy a gépem. Pl gta sanandreas multiplayer de viszont nem minden játéknál, újabb játékoknál nem. Mi a gond?

Figyelt kérdés
kérdés:mi lehet a probléma és hogyan csinálhatom meg hogy ne fagyon le a gép? ui: másik gépemen nem fagyott le és a vidikártya is ugyan az volt benne

2015. júl. 30. 10:14
 1/4 A kérdező kommentje:
op rendszer: win7 de windows 8-nál is ugyan ezt csinálta
2015. júl. 30. 10:18
 2/4 anonim ***** válasza:

A steam community -n találtam megoldást:


control panel

system

advanced system settings

performance "settings"

data execution prevention


"turn on DEP for all programs and services except those i select"


add gtasa.exe


==============

Magyarán:

"Vezérlőpult >> Rendszer és biztoság >> Rendszer >> (Bal oldalt) Speciális Rendszerbeállítások >> Speciális (Fül) >> Teljesítmény (Fül) >> Adatvégrehajtás megakadályozása (Fül) >> Adatvégrahajtás megakadályozása az összes programnál és szolgáltatásnál, kivéve:"


itt add hozzá a(z) gtasa.exe-t


Innen van a válasz:

[link] => Ha nem működik nézz meg néhány doldot itt is.


Megj.: Én ezt amikor használom a gépet visszaállítanám a(z) "Adatvégrahajtás megakadájozása az alapvető windows programoknál és szolgáltatásoknál"-ra és csak akkor váltanék a fentebb leírtakra ha játszom a játékkal(persze ezt csak én gondolom így, még nem használtam ezt a funkciót).

2015. júl. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bár sanszosnak tartom, hogy a 4 maggal (ami valószínőleg 8 logikai) nem bír a játék.


(előző vagyok)

2015. júl. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sajnos ez sem segitett, ugyan úgy lefagy
2015. júl. 30. 14:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!