Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A league of legends accomat...

KoDan kérdése:

A league of legends accomat meghekkelték de a weboldalon még be vagyok jelentkezve. Mit tegyek? Kérlek mond gyorsan?

Figyelt kérdés
******etushi@gmail.com ez az eamil címe a hekkernek. KÉRLEK SEGÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍTS

2015. júl. 27. 11:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Azt hittem az email változtatáshoz küld egy levelet a régi emailre, hogy biztos meg akarod-e változtatni, elég faszul van akkor megoldva. Mindenesetre a konklúzió: nincs ingyen cucc, csak pár skin a Facebookos, Twitteres, meg Youtubeos feliratkozásért (Unchained Alistair, Riot Girl Tristana, meg nemtommi).
2015. júl. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Magyarán az akkom elment a levesbe?
2015. júl. 27. 15:17
 13/18 A kérdező kommentje:

Na szóval küldött egy emailt erről a

címről:

accounts@riotgames.com


ahol volt egy kód amire azt mondta hogy rp-t kapok én hülye barom meg beírtam neki a kódot (természetesen nem olvastam el az email szövegét pedig minden ott volt feketén fehéren csak épp az angoltudásom nem jó és nem akadt meg a szemem semmiben )és így ugye átrakta az accot egy másik eamilre (ott van az is fent/már amennyit tudok róla/)


Szóval innen van még esély hogy a riot visszaállítja az accom vagy sirassam el méltóképp?


(nagyon jól tudom mekkora baromságot csináltam nem kell megemlíteni)


A tesóm akcát meg ugy szedte el hogy küldött egy emailt mindha visszaigazolás lenne és valószínüleg abba egyezetem bele a link megnyomásával hogy áttegye az ő mailjére az akkot.

Na most szerintem ez utóbbi törvénytelen volt.

(mert az előbbi csak az én hülyeségem miatt ment el.)


Ha nem tudjátok mia francról beszélek csinálatok egy lvl 1 es accot és a fent taglalt linket nyomjátok meg és meglátjátok

2015. júl. 28. 11:06
 14/18 anonim ***** válasza:

"A tesóm akcát meg ugy szedte el hogy küldött egy emailt mindha visszaigazolás lenne és valószínüleg abba egyezetem bele a link megnyomásával hogy áttegye az ő mailjére az akkot. "


Szerintem ez pont az amiről beszéltem, emailcím változtatáskor előbb küld egy megerősítő levelet a régi címre. El kéne olvasni, hogy mit írnak és akkor nincs szopás :)

2015. júl. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Én kell hogy legyek a hülye de száz százalékig ugy láttam mindha az énn akkom igazolnám vissza.

Please click the link below to verify your email address with League of Legends:


https:/account.leagueoflegends.com/email/validate/confirm?signature=XOpDIn0KRI8h_opjH0YQWTuv45lV6ibkGueVC9pwf7Y&token=MTQzNzk4Nzg1NzMyMi1FVU4xLTIwOTkzMzU1MC1lbWFpbC0&locale=en_GB


Verifying your email address ensures an extra layer of security for your account. We know we have the correct info on file should you need assistance with your account.


This additional security is pretty important, so as a thank you for taking this step, we're going to grant you a 4 Win IP Boost once you verify your email and create your Summoner Name. Be patient - it may take up to 48 hours.


For more information on your account — please visit your Account Managemen page.


GL;HF,

Riot Games Account Protection Ninjas

2015. júl. 29. 09:22
 16/18 A kérdező kommentje:
De amúgy a kérdés az tutira az volt hogy innen még van e esélyem hogy visszaállítják?
2015. júl. 29. 09:23
 17/18 anonim ***** válasza:
Hát, esély az mindig van, írtál a supportnak?
2015. júl. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Már két levelet is írtam egyet magyarul (azt teljesen elrontottam mert be voltam tojva rossz hejre írtam a dátumokat pl 01/12/2011 helyett 2011 12 01 meg ilyenek remélem ignorálják) a másikat angololul arra odafigyeltem.

Csak ugye az első öt hősben nem voltam biztos.

Meg lehet hogy a szülinapomról hazudtam pár évet a regisztrációnál.

2015. júl. 30. 09:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!