Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul a Half Life 2?

Miért nem indul a Half Life 2?

Figyelt kérdés

Hi!

Megvettem a Half-Life2 -őt Steam-esen, eredetibe.

Feltelepítem a Steam-et, regelek, kéri a CD Kulcsot, beírom, letölti a Half-Life2 -őt és a Deathmatch-et. Mindent letölt.

Elindítom a játékot, beadja a valve logót, bejön a betöltőképernyő, írja, hogy LOADING. Egy pár másodperc múlva kilök és bead egy Engine Error nevű hibaüzit ami azt írja: "Platform Error: module failed to initalize". Ráokézok, ekkor bead egy másik, hl2.exe - Alkalmazáshiba nevű hibaüzit.

Ez azt írja: "A "0x241f94f7" címen található utasítás a "0x0e60f41c" memóriacímre hivatkozott. A memóriaterületen nem végezhető el a következő művelet: read."


Aki tudja mi a baj kérem segítsen. Imádom a HL2-őt és most, hogy megszereztem (megvettem!) eredetibe nagyon rossz lenne, ha nem tudnék játszani vele.


Ha valaki tudja a megoldést kérem írja le ide


Előre is nagyon köszönöm.


2008. szept. 4. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Azta! Találtam egy májusi fórumot, ahol szó szerint ez volt a kérdés (én 4 hónap után inkább a vinyót is elégettem volna).

Egyébként véletlenül nincs tuningolva a géped? Ha igen, akkor próbáld ki alapon.

2008. szept. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A gép nincs tuningolva mert a gari miatt nemlehet felnyitni.Minden gyári benne.A haveromnál is kiprobáltuk és neki is ezt írta ki.
2008. szept. 4. 22:33
 3/8 anonim ***** válasza:
egyszerű a dolog: ha eredeti a játék, akkor irjál levelet a valve-nak, azért van a support, hogy használd. ráadásul az ilyen memóriakódos hibákról valszeg mi nem sokat fogunk tudni, ellenben a valvénál jó eséllyel megmondják, mi a hiba.
2008. szept. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok köszi a válaszokat de még keresgéltem a neten mert nagyon sokan írták hogy ez a problémájuk.A steam magyarításában volt a hiba csak egy programot kelett lefutatni és már megy is
2008. szept. 5. 14:53
 5/8 anonim válasza:
szerintem az a gáz,hogy nem eredeti windows-t használsz!a játék meg gyári,leszoptathatja a nem eredeti windows az erdeti játékot én nekem meg van iróttan és még csak cd key-t sem kér van egy vengaence exe.fájl azt lefutattom és már megy és semmi gáz vele amugy király játék,kár volt eredetibe megvenned tőlsd le valamelyik torrentről jobban jársz. csumi!
2009. aug. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
steamon álitsd vissza a nyelvet nekem css nél baszakodot a magyar nyel miatt.
2009. okt. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tedd fel a magyarítást és jó lesz!!!
2009. dec. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
steam -et állítsd át angolra és jó lesz!
2015. dec. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!